Sıla Nın Bodrum Daki Konserinde Seyirciden şok Tepki

Posted by on June 30, 2020

Sıla Nın Bodrum Daki Konserinde Seyirciden şok Tepki

Sıla Nın Bodrum Daki Konserinde Seyirciden şok Tepki

Sıla Nın Bodrum Daki Konserinde Seyirciden şok Tepki ldim”. Bodrum Antik Tiyatro'da sahne alan ünlü sanatçı Sıla'nın konserinde izdiham yaşandı. 10 Kasım'dan beri Bodrum'a postu serdiğini söyleyen Sıla, "Arınmak ve iyileşmek için geldim Bodrum'a, çok da iyi oldum" ifadelerini kullandı. Ünlü sanatçı Sıla, Bodrum Antik Tiyatro'da yaz konserleri kapsamında sahneye çıktı.

Bodrum’da Sıla Coşkusu. Bodrum'da Sıla coşkusu. TÜRK pop müziğinin güçlü seslerinden Sıla, Muğla'nın Bodrum ilçesinde ikinci kez sahne aldı. Geçen 5 Ağustos'taki Antik Tiyatro konserinde yoğun ilgi nedeniyle bir konser sözü veren Sıla'nın ikinci konseri de yoğun ilgi gördü. Sıla hayranları konser alanına girebilmek için uzun kuyruklar

Gallery of Sıla Nın Bodrum Daki Konserinde Seyirciden şok Tepki

Sıla Nın Bodrum Daki Konserinde Seyirciden şok Tepki: Sıla’nın Bodrum'daki Konserinde Seyirciden şok TepkiSıla Nın Bodrum Daki Konserinde Seyirciden şok Tepki: DEMET EVGAR'IN ACI GÜNÜ!

Sıla: “Arınmak Ve Iyileşmek Için Bodrum’a Geldim“. Bodrum Antik Tiyatro'da sahne alan ünlü sanatçı Sıla'nın konserinde izdiham yaşandı. 10 Kasım'dan beri Bodrum'a postu serdiğini söyleyen Sıla, "Arınmak ve iyileşmek için geldim Bodrum'a, çok da iyi oldum" ifadelerini kullandı.. Ünlü sanatçı Sıla, Bodrum Antik Tiyatro'da yaz konserleri kapsamında sahneye çıktı. Antik Tiyatro'yu dolduran hayranları tarafından büyük

Sıla'dan Muhteşem Konser. Sıla'dan Muhteşem Konser Önceki gün Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser veren ünlü sanatçı Sıla, kapalı gişe yaptı.

Video of Sıla Nın Bodrum Daki Konserinde Seyirciden şok Tepki

Share!

CLOSE [x]